Internet i telewizja | introlan.pl
Internet dla domu
Superszybki i niezawodny internet, który pozwala na swobodne korzystanie z możliwości jakie daje sieć: odbieranie poczty, przeglądanie stron www, pobieranie dużych plików multimedialnych, oglądanie filmów on-line, słuchanie radia i muzyki bez zakłóceń i bez limitu pobieranych danych.
Dostępne są dwa warianty wprowadzenia sygnału do mieszkania:
  • kablem UTP/FTP tj. skrętka komputerowa (Ethernet)
  • światłowodem do domu, inaczej FTTH (Fiber To The Home).
Do wyboru różne prędkości połączenia z internetem (pakiety internetowe) .

Pakiety Ethernetowe
Usługa oparta o infrastrukturę światłowodową, a do mieszkania sygnał dochodzi miedzianym kablem ethernetowym UTP/FTP. Technologia ethernetowa, która została niekwestionowanym światowym liderem w sieciach komputerowych. W ofercie posiadamy cztery pakiety, których abonament zależy od prędkości połączenia z inernetem. Brak limitów w ilości ściąganych danych.
Zobacz więcej
Pakiety Fiber
Usługa od początku do końca oparta o światłowody. Do mieszkania sygnał dochodzi kabelkiem światłowodowym zakończonym gniazdkiem. W ramach instalacji FTTH otrzymują Państwo modem GPON pozwalający w prosty sposób podłączyć komputer lub router WiFi. Aktualnym i przyszłym abonentom będziemy oferowali niezawodne i dające nowe możliwości - łącze światłowodowe. Jeżeli myślisz o dodatkowych usługach, np. telewizji, to zdecydowanie polecamy to rozwiązanie.
Zobacz więcej
Copyrights 2013 © Introlan. Wszelkie prawa zastrzeżone.